M-WRG

Meltem M-WRG on ehitise siseseina peale või seina sisse paigaldatav lokaalne ventilatsiooniseade. Sissepuhke- ja heitõhk juhitakse läbi kahe 100mm toru läbi seina ning hoone fassaadil on nägusad väliskatted meie valikust.

Paigaldusviisid

Lihtsaim paigaldusviis olemasolevatesse ehitistesse on seinapealne. Ideaalne paigalduskoht on lae all – akende ülaservaga kohakuti. Tekitamaks terviklikku õhuringlust erinevate ruumide vahel, on võimalus ventilatsioonikanali abil sissepuhe või väljatõmme viia läbi siseseina teise ruumi. Aitame teil leida optimaalse lahenduse, arvestades olemasolevat mööblit ja esteetilist lahendust.

Suurema renoveerimise või uue maja ehitusel on otstarbekas seade paigaldada kas osaliselt või täielikult seina sisse. Selleks on tootevalikus spetsiaalsed paigalduskastid. Seinasisene paigaldus annab sisekujunduse osas suuremad võimalused.

Paigaldusvariandid: seina peal, osaliselt seina sees, täielikult seina sees.

Avatud planeeringu puhul piisab tihti ühest-kahest M-WRG seadmest, mis sobivasse kohta paigaldatuna garanteerivad kogu korteris või majas ideaalse sisekliima.